Afera alkoholowa w Anglii!

„Był nawet już tak wstawiony, że chodził krokiem pijaka i nie potrafił sklecić zdania” – tak zachowanie Wayna Rooney’a podsumował jeden z gości hotelu, w którym akurat przebywali piłkarze reprezentacji Anglii. To zdanie oczywiście ukazało się w angielskiej gazecie „The Sun”, która nie była tak wyrozumiała w tej sytuacji jak chociażby „Przegląd Sportowy”, który ‚wykrył’ podobny incydent w polskiej kadrze narodowej, bowiem dziennikarze angielskiego tabloidu nie tylko rozmawiali z ludźmi przebywającymi w hotelu w tym samym czasie co piłkarska reprezentacja Anglii, ale również ukazali nam zdjęcia, na których widać w jakim kapitan Manchesteru United znajdował się stanie.

image-rooney-watermark

„The Sun” podaje również, że Rooney nie był jedynym, który niestosownie się zachowywał, podobno „pijących” piłkarzy na zgrupowaniu reprezentacji Anglii było 10! Obok Rooneya (którego udział w tej sprawie jest potwierdzony) najczęściej wymienia się nazwiska: Jagielki, Sterlinga oraz Stonesa. Kto wie może już niedługo poznamy całą listę piłkarzy?

Mimo problemów pozaboiskowych angielska kadra stoi na czele swojej grupy eliminacyjnej z dwoma oczkami przewagi nad Słowenią i czterema nad Słowacją. Wielu ludzi teraz zastanawia się czy Wayne Rooney i spółka zostaną wydaleni z kadry narodowej. Nie wątpliwie byłoby to ogromne osłabienie dla tej reprezentacji, więc mało prawdopodobne aby trener Southgate zdecydował się na taki krok, jednak pewni być nie możemy, dopóki sam selekcjoner nie zabierze głosu w tej sprawie…

 

 

 

 

Źródło: The Sun

Comments

comments

Dodaj komentarz