Afera! Marcelo złożył życzenia w złej kolejności…

5 dzień lutego, urodziny obchodzą dwaj wspaniali piłkarze: Neymar i Cristiano Ronaldo. Marcelo jako przyjaciel obu złożył im życzenia na Instagramie. Niestety (dla niego) miły gest uczynił najpierw w stronę kolegi z reprezentacji, a w drugiej kolejności dla przyjaciela z klubu. Fani oburzyli się pisząc komentarze typu „Najpierw życzenia powinno się składać najlepszemu przyjacielowi”. Nie ma co ukrywać sytuacja komiczna…

Po kilku tysiącach takich komentarzy, Marcelo nie wytrzymał i odniósł się do nich – powiedzmy sobie szczerze nie zbyt elegancko, bo jego słowa brzmiały „Zamkinijcie r*j ku**a idi*ci”. I choć trudno kwestionować to iż najlepszy lewy obrońca na świecie nie wykazał się zbyt dobrymi manierami to trzeba przyznać, że takie komentarze mogłyby poirytować każdego.

Jednak rzeczą jeszcze bardziej zabawną jest to co działo/dzieje się w mediach po tej sytuacji. Wszystkie „szanowane” strony internetowe napisały o tym zdarzeniu kilka artykułów i wytykały brak wychowania piłkarzowi Realu. Znalazły się również takie dzienniki (na całe szczęście zagraniczne), które stwierdzają, że zachowanie Marcelo było zaplanowane, a cała sytuacja była tylko jedną z akcji promocyjnych jego  Instagramowego profilu… Ciekawi mnie jedno. Dlaczego ludzie w ogóle czytają takie treści, a w sekcji komentarzy faktycznie uznają, że piszący te bzdety redaktor, ma rację. Aż tak trudno uwierzyć, że nie w każdym zachowaniu musi być podstęp, a życzenia urodzinowe były złożone przez Marcelo w kolejności przypadkowej?

Comments

comments

Dodaj komentarz