Alexis Sanchez na sprzedaż?

Zacznijmy od tego, że Chilijczyk od pewnego czasu nie ukrywa, że jedynym co jest w stanie zatrzymać go w szeregach Arsenalu Londyn jest znacząca podwyżka – inaczej od razu po zakończeniu obecnego kontraktu (lub nawet przed) zdecyduje się na zmienienie barw klubowych. Napastnik obecnie zarabia 11 milionów USD, a życzy sobie zarabiać 15 milionów USD i chociaż nie trzeba nikomu mówić o tym, że Sanchez jest jednym z najważniejszych (jeśli nie najważniejszym) piłkarzem Londyńczyków to krążą plotki, że Sir Chips Keswick (prezes The Gunners) nie jest wstanie zaoferować Alexisowi takiej płacy.

Kibice nie martwiliby się zbytnio takimi plotkami, gdyż takowych możemy znaleźć o każdym zawodniku czołowych klubów całe mnóstwo, jednak jest sprawa, którą kiedy połączymy z wcześniejszymi plotkami na temat zmiany klubu Alexisa może martwić.

Mianowicie na oficjalnym Instagramowym profilu Arsenalu Londyn niedawno pojawiło się zdjęcie, które możemy interpretować dwuznacznie. Widzimy na nim nie tylko postać Alexisa Sancheza, ale również informacje, z której możemy dowiedzieć się, że na okres świąteczny rzeczy w sklepie angielskiego klubu będą dostępne 75% taniej.

Czy jest to wpadka – jak nazwał tą publikację Sport.pl? Przypadek? Czy może jednak celowe zagranie, które ma przywołać chętnych do zakontraktowania napastnika?

 

 

 

 

Źródła: Instagram, Sport.pl

Comments

comments

Dodaj komentarz