Ależ oferta za Messiego! 2 miliardy złotych!

Sport-english nazywa tą ofertę jako „skandaliczną”, gdyż chiński zespół Hebei Fortune jest w stanie zapłacić za argentyńskiego gwiazdora 500 mln Euro, czyli w przeliczeniu na złotówki byłoby to ponad 2 miliardy naszej waluty! Jeżeli Barcelona przyjęłaby taką ofertę, a zespół z Azji przeszedłby do negocjacji z samym Messi to oferowaliby oni mu 100 mln Euro rocznie, plus dodatkowe premie, niebywałe!

Hibei Fortune stosunkowo niedawno zakontraktowało takich piłkarzy jak chociażby Lavezzi czy Gervinho, ten pierwszy jest najlepiej zarabiającym piłkarzem w lidze chińskiej, a kiedy jeszcze Ezequiel znajdował się PSG to zainteresowała się nim nawet sama Fc Barcelona, tyle że rzecz jasna nie oferowała mu tak ogromnych zarobków. Jeśli chodzi o skrzydłowego reprezentującego WKS to również wpływały do niego oferty z bardzo poważnych zespołów na rynku europejskim tylko… rzecz jasna nie oferowali mu oni tak ogromnych zarobków.

Jako ciekawostkę dodam, że przed wszystkimi wielkimi ofertami zespół Hebei Fortune kontraktował chociażby Miroslava Radovicia, a ofertę składał Mateuszowi Zacharze, który tą możliwość odrzucił! Oj Mati nie wiedziałeś jeszcze wtedy co tracisz!

Jednak wszyscy, którzy troszeczkę bardziej zagłębili się w ta sprawę wiedzą, że oferty za Messiego, były, są i będą ogromne, jednak do tej pory odpowiedź Barcy była zawsze taka sama „Leo jest dla nas bezcenny”, wątpliwe więc, że tym razem się to zmieni…

 

 

 

 

Źródło: Sport-english, Sky Sports

Comments

comments

Dodaj komentarz