Carlos Tevez jest sfrustrowany tym jak wygląda futbol w Argentynie

– W Europie znasz datę meczu z każdą drużyną na sześć miesięcy do przodu. Tutaj w poniedziałek dowiadujesz się, czy zagrasz w piątek. Jest taka możliwość, że do końca roku skończę z grą w piłkę. Myślę o tym – powiedział w ostatnim wywiadzie były gwiazdor min. Juventusu i Machesteru United – Carlos Tevez.

Po raz kolejny Argentyńczyk narzeka nie na sam poziom piłkarski jaki prezentują zawodnicy w lidze argentyńskiej, ale na otoczkę, która jest wokół niego. Kilka tygodni temu były zawodnik Starej Damy wypowiedział się na temat, kary jaka nałożona została na niego – Karę nałożyli na mnie dziennikarze, a nie komitet. To oni naciskali, żeby dać mi trzy mecze. Jeśli remisujemy, to Boca jest w kryzysie. Jeśli remisuje River, to już tak nie jest. River remisuje i gra dobrze, więc jest pięknie. Lubię futbol, ale nie do końca lubię wszystko wokół niego – mówił  32 – latek.

Niewątpliwie szkoda, że taki zawodnik jak Carlos Tevez może zawiesić buty na kołku w takich okolicznościach, pamiętajmy bowiem, że przed odejściem do Boca Juniors doprowadził Juventus do finału Ligi Mistrzów.

Comments

comments

Dodaj komentarz