Coman znęcał się fizycznie nad swoją partnerką?

W sobotę doszło do ostrej kłótni między jednym z najlepszych, młodych zawodników na świecie, a jego byłą dziewczyną. Sytuacja powtórzyła się w poniedziałek, jednak tym razem interweniować musiała policja, bowiem jak twierdzi kobieta, podczas ostrej wymiany zdań Kingsley Coman znęcał się nad nią fizycznie…

Wcale, jednak nie jest powiedziane, że Francuz faktycznie podniósł rękę na swoją ex partnerkę. Lokalne media zostały poinformowane, przez biuro prokuratora, który się tą sprawą zajął, że Coman, był przesłuchiwany przez kilka godzin, a mimo to do winy się nie przyznał… Nie ujawniono też jakich i czy w ogóle ofiara doznała obrażeń.

Głównym powodem kłótni miała być kradzież danych konta Francuza na Instagramie, dziewczyna piłkarza ponoć wykorzystywała je w celach zarobkowych.

Biuro prokuratora zawiadomiło również, że we wrześniu odbędzie się proces, dotyczący tej sprawy.

Cała ta sytuacja musiała spowodować u 21-latka zmianę nastroju, bowiem kilka dni temu, mimo przeciętnego ubiegłego sezonu – ku jego uciesze, Bayern Monachium zdecydował się wykupić go na stałe z Juventusu Turyn za 21 milionów euro.

Comments

comments