Cristiano Ronaldo znowu strzelił „focha”?

W ostatnim meczu Real Madryt zremisował z Las Palmas 2:2, a Cristiano Ronaldo rozgrywał fatalne spotkanie i w końcu w siedemdziesiątej minucie trener Królewskich – Zinedine Zidane pokazał, że nie ma równych i równiejszych i zdjął z boiska Portugalczyka. Pewnie domyślacie się, jaka była reakcja CR7…

Kiedy Ronaldo poznał tą decyzje był wściekły i kiedy po zakończeniu meczu cała drużyna zeszła do szatni, to Cristiano nie omieszkał wygarnąć tego  co myśli francuskiemu szkoleniowcowi. Różne źródła podają, że Portugalczyk powiedział Zizou, że jest nim rozczarowany, tylko rzecz jasna ubrał to w dużo bardziej niegrzeczne sława, których nie pozwolę sobie przytoczyć.

Jeżeli chcecie poznać moją opinię to mi wydaję się, że decyzja trenera jak najbardziej słuszna, a zachowanie Ronaldo było co najmniej  karygodne, co więcej myślę, że Zinedine Zidane powinien nałożyć na CR7 karę w postaci niepowołania na następny me, ale zapewne tego nie zrobi, bo mógłby stracić pracę, ponieważ nie możemy zapomnieć, że prezesem madryckiego klubu jest Florentino Perez, a jak wszyscy dobrze wiedzą on stawia wyżej „zachcianki” Cristiano, niż cokolwiek innego. Chociaż patrząc na to z innej strony to jaki klub nie dbałby o takiego Piłkarza jakim jest Portugalczyk (i nie przypadkiem słowo „piłkarz” jest napisane przez wielką literę „P”).

Comments

comments

Dodaj komentarz