Fifa 17 test zawodnika| Nicola Sansone (If)

Dzięki uprzejmości firmy SuperCoinsy.pl możemy utworzyć nowy format na naszym portalu, który oczywiście będzie dotyczył piłki nożnej, tyle że tej wirtualnej. Mianowicie będziemy testowali różnych, i w naszej opinii ciekawych zawodników w trybie Ultimate Team. Pierwszym z nich jest karta In Form Nicoli Sansone, włoskiego napastnika Villarreal.

Zacznijmy od tego, że Włoch został nagrodzony kartą w formie za wspaniały występ przeciw Ossasunie, który zwieńczył golem.

Sansone posiada znakomite statystyki min.: 84 tempa i 85 dryblingu. Tempo mimo, że nie stoi u niego na klasowym poziomie to i tak jest jedną z lepszych cech. Natomiast drybling u napastnika jest zdecydowanie najlepszą cechą, pomimo braku czterech gwiazdek sztuczek piłkarz Villarreal potrafi utrzymywać się przy piłce naprawdę dobrze. Kolejną (i niestety ostatnią) pozytywną cechą są podania. Które mimo, że w statystykach są ocenione przeciętnie (75 punktów) to w grze naprawdę prezentują się w miarę przyzwoicie.

Niestety tylko te trzy cechy można zaliczyć u tego zawodnika do naprawdę solidnych, bo zarówno fizyczność jak i najważniejsze u napastnika strzały mocno kuleją… Sansone nie potrafi wykończyć sytuacji, mając nawet pustą bramkę, trochę to przykre, ale niestety prawdziwe.

Mogę zdecydowanie powiedzieć, że cena za którą można kupić Włocha jest wygórowana (28 tysięcy na Xbox One, 30 tysięcy na PS4), za tą cenę można kupić np. kartę w formie Arka Milika, która podobno sprawuje się bardzo dobrze.

 

Comments

comments

Dodaj komentarz