Lewandowski od lipca piłkarzem Lechii Gdańsk!

Wchodzicie w ten artykuł i myślicie sobie „kolejny bzdurny artykuł z clickbaitem w tytule” – otóż nie!  Lewandowski faktycznie z dniem 1 lipca 2017 roku zostanie piłkarzem gdańskiej Lechii – tyle, że Mateusz Lewandowski, 23-letni obrońca Pogoni Szczecin!

Lewy obrońca Portowców, zaliczył w Ekstraklasie 89 występów, a w sezonie 2014-2015 przeniósł się do Sreie B – włoskiej drugiej ligi, jednak tam jego kariera nie potoczyła się tak jakby chciał i już po roku wrócił do Polski. Dziś jest najlepszym piłkarzem Pogoni, ale i również należy do najbardziej wszechstronnych piłkarzy w całej LOTTO Ekstraklasie, bowiem może on grać nie tylko na lewej flance defensywy, lecz też na tej samej stronie – tyle że w pomocy oraz odnajduje się również jako stoper.

Piotr Nowak – trener obecnego lidera polskiej ligi, dostrzega zapewne duży potencjał w zawodnikach grających w Szczecinie, bowiem lewy obrońca nie jest pierwszym, którego były trener Philadelphi Union ściąga do Gdańska, gdyż na podobnych zasadach, nie dawno dogadał się z włodarzami Lechii inny zawodnik Pogoni – Mateusz Matras.

Na sam koniec chciałbym w dzisiejszym dniu życzyć wszystkim tym, którzy pokochali teksty na „centrum-futbolu.pl” oraz tym, którzy za takie teksty jak chociażby ten dzisiejszy lekko mówiąc – ich nie polubili – życzyć szczęśliwych Walentynek!

 

Comments

comments