MESSI KOŃCZY KARIERĘ REPREZENTACYJNĄ

Dziś po finale Copa America cały świat obiegła informacja, która mówi nam o tym, że najlepszy piłkarz w historii piłki nożnej kończy karierę reprezentacyjną.

„To ciężka chwila do analizowania. Przede wszystkim jednak już wystarczy. Dla mnie skończyła się reprezentacja” te słowa zdumiały wszystkich fanów futbolu bez względu na to jakim barwą kibicują i z jakiego pochodzą kraju.

Po końcu meczu Leo nie krył łez, chociaż był pocieszany przez innych piłkarzy ze swojej drużyny to nie przynosiło skutków. Lionel Messi płakał jak dziecko! Był to jego czwarty przegrany finał, więc nie można dziwić się mu, że czul się sfrustrowany. Fani Fc Barcelony obawiają się, że może to odbić się na psychice ich gwiazdora. Na najpopularniejszej polskiej stronie Barcelony można wyczytać komentarze takie jak: „To moment, w którym skończył się wielki Leo”, „Oby La Pluga wrócił do siebie przed startem następnego sezonu będzie nam bardzo potrzebny (zresztą jak zawsze)”.

Fani Albicelestes mają więc potężny problem, a po tych słowach Kuna Aguero to pewnie wielu z nich wczoraj nie spało.

„Prawdopodobnie Messi nie będzie jedynym, który opuści reprezentację. Jest kilku piłkarzy, którzy rozważają podobną decyzję. Nie było wyjaśnień od żadnego z nas, bo jesteśmy wku*wieni. Ale najbardziej wku*wiony jest Leo. Jest w najgorszym stanie, w jakim kiedykolwiek widziałem go w szatni. Zrobił wszystko, żeby reprezentacja znalazła się w tym miejscu”.

Światowe media podają, że najbliżej złożenia rezygnacji są jeszcze: Javier Mascherano, Ever Banega i wspomniany wcześniej Sergio Kun Aguero.

Comments

comments