Pokażmy polską siłę i dajmy radość Grosikowi!

Dziś finał pucharu Polski? Wszyscy o tym napisali! Dziś zaczynają się półfinały Ligi Mistrzów? Wszyscy o tym napisali! Jednak niewiele osób wie o tym, że specjalny panel stacji Sky Sports nominował sześciu zawodników, którzy „walczą” o miano piłkarza miesiąca w Premier League. Co w tym niezwykłego? A no to, że jednym z wyróżnionych jest nie kto inny jak… Kamil Grosicki, który zaliczył bardzo udany miesiąc. No, dobrze… Z tym „bardzo udany” – to może trochę przesadzone, ale co z tego skoro został w taki sposób wyróżniony? Możemy go wesprzeć i na niego zagłosować! Szczególnie, że aby to zrobić, nie trzeba się nawet nigdzie rejestrować. Więc, „tracąc” – ja wiem? 15 sekund? No niech będzie nawet to pół minuty! Możemy sprawić Grosikowi całkiem miłą niespodziankę. Szczególnie, że Polacy, którzy już dowiedzieli się o tej ankiecie – „wyprowadzili” Kamila na prowadzenie. Grosicki, na trzy godziny po rozpoczęciu głosowania wyprzedza… Edena Hazarda, o 34 punkty procentowe!

Ludzie czytający na co dzień tego bloga – dołóżcie cegiełkę! Nawet jeśli „ode mnie” zagłosuje na Grosika – z pozoru niewielka ilość osób jak: tysiąc, może dwa – to i tak będzie coś! Bo w tejże ankiecie wzięło udział na razie „zaledwie” 30 tysięcy ludzi, a możemy przypuszczać, że wszystkich głosujących będzie jeszcze dziesięć razy więcej. Więc utrzymanie Grosickiego na pozycji lidera wcale nie będzie takie łatwe, jednak wierzę, że RAZEM możemy to zrobić! #GROSICKIKROLEMPREMIERLEAGUE

(link do głosowania: http://www.skysports.com/football/news/11661/10859590/vote-now-for-your-pfa-fans-player-of-the-month-in-the-premier-league?utm_source=t.co&utm_medium=referral)

Comments

comments