Serge Aurier uratował życie swojemu przeciwnikowi!

Reprezentant WKS i zawodnik PSG – Serge Aurier znany głównie ze swojego trudnego charakteru, w ostatnim meczu reprezentacyjnym dopuścił się bohaterskiego czynu.

Mianowicie obrońca FK Rostów – Moussa Doumbia po zderzeniu z jednym z zawodników Wybrzerza Kości Słoniowej stracił przytomność i dusił się połykając swój własny język, jednak zawodnik mistrza Francji szybko do niego podbiegł i przewrócił go na bok oraz ustawił odpowiednio jego język, co zapobiegło uduszeniu. Alan Giress – trener Mali pochwalił czyn swojego rywala na pomeczowej konferencji – Doumbia dusił się i chciał połknąć swój język. Wetdy Serge przewrócił go na bok i odpowiednio ustawił język, tym samym zapobiegł tragedii, bardzo mu za to dziękuję. –

Jednak Aurier nie byłby sobą, gdyby po meczu, w którym wziął udział nie byłoby negatywnych emocji z nim związanych.  Boczny obrońca PSG po bramce samobójczej dla swojego zespołu podbiegł do kibiców i wykonał dość jednoznaczny gest (który możecie zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=nog8QPnzo5g)

Comments

comments

Dodaj komentarz