Szymon Marciniak sędzią w meczu Real Madryt – Borussia Dortmund. Duma!!!

W środowy wieczór odbędzie się hit 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Real Madryt zagra u siebie z Borussią Dortmund. Jest to nie tylko mecz wielkich drużyn, ale również spotkanie, które wyłoni zwycięzce grupy F w najbardziej prestiżowych rozgrywkach na świecie. Tym bardziej dobrze będzie oglądać się to spotkanie patrząc na polską obsadę sędziowską, oczywiście główny arbitrem spotkania będzie Szymon Marciniak.

Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz zostali dobrani przez Marciniaka jako arbitrzy liniowi, rolą sędziego technicznego „będzie musiał się zadowolić” Radosław Siejka, jako sędziowie dodatkowi tzw. „zastępczy” zostali wybrani Paweł Raczkowski oraz Tomasz Musiał.

Oczywiście nie jest to pierwszy „ważny” mecz, w którym rolę głównego arbitra będzie miał zaszczyt odgrywać Szymon Marciniak, ponieważ Polak sędziował już 29 meczów międzynarodowych reprezentacji, zaliczając do tego oczywiście trzy mecze na tegorocznych Mistrzostwach Europy. Ponadto Marciniak sędziował też 17 meczów Ligi Europy, w tym półfinał ubiegłych rozgrywek oraz 15 w Lidze Mistrzów (w czym jeden mecz Realu Madryt).

Comments

comments

Dodaj komentarz