„Veratti nigdzie się nie wybiera!”

Włodarze PSG po największej klęsce w historii klubu, obawiają się o to czy uda się im zatrzymać w zespole największe gwiazdy, którym może powoli najzwyczajniej kończyć się cierpliwość, bowiem zespół z Paryża kolejny sezon z rzędu nie potrafi zajść „daleko” (to oczywiście pojęcie względne) w rozgrywkach Ligi Mistrzów… Jednym z najbardziej pożądanych zawodników z pośród reprezentujących barwy obecnego mistrza Francji jest rzecz jasna Marco Veratti, o którego od kilku sezonów zabiegają takie klubu jak: Chelsea, Real Madryt czy Fc Barcelona, a teraz gdy Paris Saint-Germain znajduję się w nieciekawej sytuacji zarówno w krajowej Lidze jak i rzecz jasna na podwórku międzynarodowym wydawało się, że Włoch może zasilić szeregi innego z europejskich potentatów. Plotki o transferze Verattiego zdementował jednak dyrektor sportowy PSG Patrick Kluivert.

„Veratti nigdzie się nie wybiera.”

Takie słowa padły z ust Holendra, czym na pewno troszeczkę uspokoił sympatyków najlepszego francuskiego zespołu – jednak mimo wszystko niczego pewni być nie możemy, gdyż Marco Veratti po meczu z Barceloną zdawał się być załamany postawą swojego zespołu.

„Jest mi wstyd za cały zespół. Barcelona była od nas lepsza w każdym aspekcie. Przepraszam wszystkich kibiców.” – mówił Włoch, po środowym spotkaniu.

 

 

Źródło: Le10Sport

Comments

comments