Zenon Martyniuk: Planuję nagrać piosenkę o Kamilu Grosickim!

W wywiadzie dla Polsatu Sport, słynny polski autor piosenek Disco Polo mówi o tym jak jest wdzięczny Kamilowi Grosickiemu za to, że rozpowszechnił jego hit – „Przez twe oczy zielone” do tego stopnia, że planuje nagrać piosenkę właśnie o polskim skrzydłowym Hull City.

Jednak jak mówi Zenon Martyniuk, „Grosik” będzie musiał ustąpić Zbigniewowi Bońkowi, na którego cześć piosenka pojawi się wcześniej, ba słowa do niej są już ułożone! Dlaczego jednak najpierw obecny prezes PZPN „otrzyma” od polskiej gwiazdy utwór? Bowiem jak sam wokalista tłumaczy – jako dziecko/nastolatek obecny prezes PZPN był jego wielkim idolem, a on sam niegdyś marzył o tym by wręcz… być prezesem Bońkiem!

Pan Zenon wiele razy powtarza, że bardzo chciałby móc osobiście podziękować Kamilowi Grosickiemu, za to że „zaraził” niemal cały kraj jego twórczością – jednak obaj panowie jeszcze nie mieli okazji się spotkać i właśnie w sposób utworzenia piosenki na cześć polskiego skrzydłowego chciałby móc za to „Grosikowi” podziękować…

 

 

 

Źródło: polsatsport.pl

Comments

comments

Dodaj komentarz